W dniach 26-27 września 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dni Języków Obcych. Hol szkolny ozdobiły przygotowane przez młodzież pozdrowienia w różnych językach, flagi państw, plakaty z ciekawostkami językowymi oraz zwycięskie prace konkursu „Kaligram”.
Uczniowie ubrani w kolory flagi Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii prezentowali przygotowane samodzielnie projekty multimedialne na temat geografii, kultury, edukacji, kuchni i atrakcji turystycznych państw europejskich. Swoją wiedzę i umiejętności mogli sprawdzić w różnorodnych zadaniach i grach językowych. Wśród nich znalazły się zagadki wylosowane za pomocą ruletki językowej, quiz z aplikacją Kahoot, konstrukcja samolotów wg. instrukcji w języku angielskim, gry planszowe czy układanie z puzzli zabytków Berlina.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom języków obcych za zaangażowanie i wspólną zabawę.