W ramach programu „Miasto dla Młodzieży” sekcja charytatywna z naszej szkoły złożyła wniosek na przeprowadzenie projektu „Podaj dalej uśmiech!” i uzyskała najwyższą liczbę punktów.

Projekt będzie przeprowadzony z okazji Światowego Dnia Życzliwości, który od 2006 roku jest również obchodzony w Polsce. Główny problem na który reaguje nasz projekt, to zwrócenie uwagi zabieganych mieszkańców dzielnicy Nowa Huta w Krakowie na małe, miłe gesty, którymi powinniśmy obdarowywać się na co dzień. Dzień ten ma uświadamiać i przypominać, że wzajemna życzliwość to początek i podstawa w budowaniu pokoju i owocnych relacji międzyludzkich.

W ramach projektu zaplanowane są działania:

  • warsztaty dotyczące życzliwości – 19.11.,2018 r.
  • akcja happeningowa na Placu Centralnym w Nowej Hucie – 21.11.2018 r.

W ramach happeningu będziemy obdarowywać przechodniów naklejkami  z uśmiechem, aby podawali dalej ten uśmiech.

Zapraszamy – spotkajmy się 21.11.2018 r. na Placu Centralnym w Nowej Hucie w godzinach od 13.00 do 16.00

plakat do pobrania tutaj