Wykłady, warsztaty, obserwacje mikroskopowe oraz zajęcia laboratoryjne, to wydarzenia, w których wzięli udział uczniowie klas z rozszerzoną biologią naszego LO w ramach Dnia Otwartego Uniwersytetu Rolniczego w piatek 20 marca. Praktyczne działania i doświadczenia były okazją do rozwijania zainteresowań biologicznych. Uczniowie mogli skorzystać też z oferty stoisk rekrutacyjnych różnych wydziałów tej uczelni.
Zapraszamy do galerii