Nasza szkoła odwiedziła stolicę, ale tym razem nie tylko po to, by podziwiać zabytki, lecz by przeżyć coś wyjątkowego. Mieliśmy okazję obejrzeć przejmujące Misterium Męki Pańskiej w Ołtarzewie, gdzie znajduje się seminarium pallotynów.

To nie był zwykły spektakl – to lekcja ciszy, wzruszeń i przygotowania do nadchodzących Świąt. Czas wspólnie spędzony był dla nas chwilą zatrzymania w codziennym biegu.