Jak co roku społeczność naszej szkoły włącza się w obchody TEG, tym razem pod przewodnim hasłem „Solidarnie ponad granicami”. Jednym z aspektów tegorocznej akcji jest dalsze wspieranie uchodźców z Ukrainy. W naszym przypadku jest to rodzina p. O. Podolnej – w tej chwili to nasi przyjaciele, z którymi łączą nas serdeczne relacje.

Próbujemy także zainicjować w naszej szkole projekt „ Zielony Ład w Szkole”- którego celem (w pierwszym module) jest  wprowadzenie do szkoły elementów edukacji ekologicznej. Być może wstępem do tego stanie się mini happening, który przeprowadziliśmy 18.11  pt „Chrońmy drzewa – SZALIK dla DRZEWA”  To kolejna odsłona naszych działań w celu ochrony drzew w naszym najbliższym otoczeniu.

Pobierz plakat